Kullanıcı Sözleşmesi

Alışverişlerinizde aşağıdaki ürünleri kabul ediyorsunuz.

Sipariş vermeden önce kullanıcının profili herkese açık hale getirilmelidir.

Bir sipariş bitmeden aynı adrese başka bir sipariş girmemelisiniz.

Panelimiz tüm işlemlerde aktiflik & azalmama garantisi vermez, sadece alınan tutarın yüklenmesinden sorumludur. Eksik bir kurulum söz konusu ise sistem otomatik olarak eksik parçanın ücretini iade eder.

Gizli hesaplara verilen siparişlerin durumu "Sipariş tamamlandı" ise ücret iadesi yapılamaz.

Hatalı işlem yapılan siparişlerin durumu "Sipariş tamamlandı" ise ücret iadesi yapılamaz.

Sistem üzerinden geçilen siparişlerin başlama zamanı sistemsel yoğunluğa göre değişebilir, ertelenebilir veya uzatılabilir.

Sosyal medya sistemleri sürekli güncellenmektedir. Takipçi vb. işlemlerde hesabınız kapatılabilir. Lütfen "Yeni Açılan", "Telif Hakkı Olan", "Sms ve Maili Onaylanmayan" Hesaplar için takipçi almayınız. Sıradan bir hesabın kapatılma riski de vardır. Lütfen bunları dikkate alınız, sorumluluk kabul edemeyiz.

Panelimiz kapatılan hesap, silinen takipçi ve herhangi bir sipariş eksikliği için herhangi bir garanti vermemektedir.


Sistemimize kayıt olup emir veren herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır ve herhangi bir aksaklıktan dolayı şikayet veya talepte bulunamaz.

 

Kurallar

Madde 1: Verdiğiniz sipariş devam ederken aynı link üzerinden başka bir sipariş girmeniz durumunda sistem hata verecek ve bakiyeniz yanacaktır.

Madde 2: Profiliniz gizli iken sipariş verirseniz sistem sipariş durumunu tamamlandı yapar ve işlem ücretini iade etmez!

Madde 3: Siparişinizin bir kısmı tamamlanır veya iptal edilirse (Madde 2 hariç), paranız iade edilecektir. Lütfen yeniden sipariş vermeyi veya farklı bir servisimizden sipariş vermeyi deneyiniz.

Madde 4: Bir sipariş tamamlanmadan aynı adresten başka bir sipariş girmemelisiniz.

Madde 5: Bot takipçi işlemleri hiçbir şekilde garanti altında değildir, bakım süresi belirtilmemekle birlikte takipçiler ertesi gün dahi silinebilir.

Madde 6: Panelimiz asla süre garantisi vermez, sosyal medyanın ne zaman güncelleme yapacağı belli olmamakla birlikte hizmet açıklamalarında yazan süreler belirtmiş olduğumuz en yakın tahmini sürelerdir.

Madde 7: +18, yetişkin, kupon satış hesabı veya yasa dışı kumar vb. hesaplara üyelik yasaktır.

Madde 8: Sisteme girilen bakiye iade edilmez, ancak bizimle bir hizmet üzerinde anlaştığımızda o hizmette sorun çıkması ve kaldırılması durumunda iade yapılır.

Madde 9: Siparişinizi verdikten sonra hesap, gönderi vb. Kimliklerini değiştirmeyiniz, gizlemeyiniz ve sipariş tamamlanmadan başka bir yerden çekim yapmayınız. İşlem yanlış sonuçlanırsa veya gönderilmeden tamamlanırsa bize cevap gelene kadar başka yerlerden işlem girmeyiniz!

Madde 10: Sistemimize kayıt olup sipariş veren herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır ve herhangi bir aksaklık durumunda şikayetçi olamaz ve hak talep edemez.

Madde 11: Hizmet açıklamalarında yazan veriler güncel olmamakla birlikte bu sözleşmede geçerlidir çünkü herhangi bir hizmetin anlık olarak hangi verileri yansıttığını bilemeyiz, hizmet açıklamaları sadece ön bilgi niteliğindedir, garanti ve başlangıç süreleri geçerli değildir.

3 Dakika Önce